Gizli Hesap Makinesi: Kasa APK İndir

1.5.0

Fotoğrafları, videoları Gizli kasada gizleyin. Dosyaları şifrele. Özel tarayıcı.
APK indir
5/5 Oylar: 35,975
Geliştirici
Privacy Geeks
Güncellendi
February 17, 2022
Sürüm
1.5.0
Gereksinimler
4.4 And Up
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gizli Hesap Makinesi: Kasa APK İndir

Kendi kilitli Gizli kasanızı oluşturun, şimdi Sihirli Hesap Makinesini deneyin! Fotoğraf ve video hider, özel tarayıcı, gizli defter, gizli depolama – harika bir tasarıma sahip gizlilik araçları, kullanımı kolay! Her şeyi şifreleyin, dosyaları kilitleyin ve Hider uygulamasını kişisel özel Güvenli klasörünüze dönüştürün. Fotoğraf kasasını normal bir Hesap Makinesi olarak gizleyin ve gizliliğinizi güvende tutun! 👍

Fotoğraf kasası uygulamanızdaki fotoğrafları, özel videoları, resimleri ve dosyaları gizlemek için güzel bir uygulama!

Güvenli klasörünüzdeki tüm hassas veriler askeri sınıf şifreleme ile iyi korunur. Özel fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dosyalarınızı şifrelemek ve güvende tutmak için LOCKED Calculator vault, dünya çapında hükümetler ve bankalar tarafından kullanılan kanıtlanmış bir askeri sınıf AES şifrelemesi kullanır. Hide fotoğraf, Kilit fotoğraf ve videolar, daha sonra özel Hesaplama vaultiçine koymak. Şimdi dünyanın en güvenli yerindeler! Senden başka kimse onlara ulaşamaz. Onlar sadece gözlerin için❤️

İyi tasarlanmış ve kullanımı kolay olan Gizli hesap makinemiz, basit, istikrarlı, kullanışlı ve güvenli tutmak için en iyi kullanılabilirliği sağlar.

Fake Sahte hesap makinesi – KİLİTLİ Fotoğraf Kasasını ortak bir Hesap Makinesi uygulaması olarak gizleyebilirsiniz. Simge ve uygulamanın adı varsayılan bir calc uygulaması gibi görünecektir. Hiç kimse galeri kilidini ve güvenli klasörü kullandığınızı öğrenemez!
types Kilit türleri – Gizli kasanızdaki fotoğrafları güvenli bir şekilde kilitlemek için farklı yöntemler kullanın. Kullanışlı PIN kodu, güvenilir desen veya kullanışlı parmak izi, Gizli hesap makinesini iyi koruyacaktır!

Sihirli Hesap Makinemizle her şeyi gizlemeniz için daha fazla gizlilik aracı!

Private Özel tarayıcı – sisteminizde herhangi bir iz bırakmadan internette anonim olarak gezinin! Gerçek hayattaki hesaplarınıza bağlanmadan favori web sitelerini ziyaret edin, onları güvende tutun! Özel tarayıcı ile resimleri indirebilir ve fotoğrafları doğrudan özel Gizli hesap makinesi kasanıza anında gizleyebilirsiniz!

Diary Gizli Günlük – gizli notları güvende tutmak ve gizli telefon numaralarını özel bir güvenli deftere yazmak ister misiniz? Sonra onları doğrudan Hesap makinenizin kasasına koyun, Gizli Günlüğü kullanarak kaydedin. Güvende tut! Artık senden başka kimse okuyamıyor.

✔ Sahte depolama – Gizli albümünüzü ve Galeri kilidinizi açmanızı isteyen kişilerden sizi korur. Davetsiz misafirin dikkatini dağıtmak için sahte içerik gibi her şeyi yerleştirebileceğiniz bir yem Fotoğraf kasası oluşturun.

Instant Anında selfie – birisi fotoğraf kilidinize, resim ve video içeren gizli albümünüze veya diğer hassas verilere ulaşmaya çalışırsa, özel Fotoğraf Kasası Uygulamanız böyle bir kişinin selfie’sini oluşturacaktır!

Gerçekten gizliliğinize odaklandık. Bu nedenle olası sızıntıları önlemek için bulut yedeklemelerini kullanmıyoruz, verileriniz yalnızca cihazınızda saklanır, böylece resimleri galeri kilidinize gizleyebilir ve güvende tutabilirsiniz!

Ayrıca, gizlilik uygulamalarımızın rahatlığı ve sadeliği üzerinde çok çalışıyoruz. Eğer bazı fikirler bize ulaşın veya geribildirim bırakmayın lütfen! ✔️

Kendi güvenli klasörünüzü oluşturmak, özel tarayıcıyı, gizli günlüğü kullanmak ve kendi gizliliğini gerçekten önemseyen kişilere katılmak için KİLİTLİ Hesap Makinesi Kasası kullanmak iyi bir fikirdir! Sırların sadece senin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir