Google Aile Bağlantısı Mod APK indir

Dijital aktiviteleri izlemek ve kullanım süresi ayarlamak için ebeveyn denetimi
APK indir
4/5 Oylar: 1,550,827
Geliştirici
Google LLC
Güncellendi
October 18, 2022
Gereksinimler
4.4 And Up
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Aile Bağlantısı Mod APK indir

Google’ın sunduğu Family Link ebeveyn denetimleri uygulamasını deneyin. Family Link, çocuklar ve gençler internette bilgi edinirken, oyun oynarken ve keşif yaparken onlara yol gösterecek dijital temel kuralları kendi cihazınızı kullanarak uzaktan belirleyebilmenizi sağlar. 13 yaşın (veya ülkenizde geçerli olan yaş sınırının) altında olan çocuklar için Family Link, kendi Google Hesabınıza benzeyen, çoğu Google hizmetine erişebilen bir Google Hesabı oluşturmanıza da olanak tanır.

Family Link ebeveyn denetimleri ile:

Çocuğunuzu faydalı içeriklere yönlendirebilirsiniz

• Çocuğunuzun uygulama etkinliğini görüntüleyebilirsiniz: Çocuğunuz, ekran başındayken çok farklı şeylere zaman ayırabilir. Etkinlik raporları sayesinde çocuğunuzun en sevdiği uygulamalarda ne kadar zaman harcadığını görebilir, Android cihazını nasıl kullanacağı konusunda sağlıklı kararlar vermesi için ona yardımcı olabilirsiniz. Günlük, haftalık veya aylık raporlar görüntüleyebilirsiniz.
• Çocuğunuzun uygulamalarını yönetebilirsiniz: Kullanışlı bildirimler sayesinde çocuğunuzun Google Play Store’dan indirmek istediği uygulamaları onaylayabilir veya engelleyebilirsiniz. Ayrıca, uygulama içi satın alma işlemlerini yönetebilir ve çocuğunuzun cihazında belirli uygulamaları gizleyebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri uzaktan kendi cihazınızdan yapabilirsiniz.
• Çocuğunuza merak ettiği şeyleri keşfetme olanağı sağlayabilirsiniz: Hangi uygulamaların çocuğunuza uygun olduğunu belirlemek zor bir iş olabilir. Bu nedenle Family Link, doğrudan çocuğunuzun cihazına ekleyebileceğiniz, öğretmenler tarafından önerilen uygulamaları gösterir.

Ekran başında kalma süresini denetleyebilirsiniz

• Sınırları belirleyebilirsiniz: Çocuğunuzun ekran başında ne kadar zaman geçireceğini siz belirlersiniz. Family Link, iyi bir denge yakalayabilmesi için çocuğun gözetim altındaki cihazında süre sınırlamaları ve uyku vakti belirleyebilmenizi sağlar.
• Çocuğunuzun cihazını kilitleyebilirsiniz: Dışarıda oynama, akşam yemeği yeme veya birlikte eğlenme zamanı geldiyse mola vermesi için çocuğun gözetim altındaki cihazını uzaktan kilitleyebilirsiniz.

Çocuğunuzun nerede olduğunu görebilirsiniz

• Çocuğunuz dışarıdayken nerede olduğunu bilmek isteyebilirsiniz. Android cihazı yanında olduğu sürece Family Link, çocuğun konumunu öğrenmenize yardımcı olur.

Önemli Bilgi

• Family Link’in araçları çocuğun cihazına göre farklılık gösterir. Uyumlu cihazların listesini families.google.com/familylink/setup adresinde bulabilirsiniz
• Family Link, çocuğun Google Play’den yaptığı satın alma ve indirme işlemlerini yönetmenize yardımcı olsa da uygulama güncellemelerini (izinlerin kapsamını genişleten güncellemeler dahil) yüklemek ve daha önce onayladığınız veya Aile Kitaplığı’nda paylaşılan uygulamalar için onayınız gerekmez. Ebeveynler, çocuklarının yüklü uygulamalarını ve uygulama izinlerini Family Link’te düzenli olarak incelemelidir.
• Çocuğun gözetim altındaki cihazında yüklü uygulamaları dikkatle incelemeli, kullanmasını istemediğiniz uygulamaları devre dışı bırakmalısınız. Önceden yüklenmiş bazı uygulamaları devre dışı bırakamayabilirsiniz.
• Çocuğa veya gence ait cihazın konumunu görebilmeniz için cihaz açık, yakın zamanda etkin ve internete bağlı olmalıdır.
• Öğretmenler tarafından önerilen uygulamalar yalnızca Android cihazlarda, ABD’deki belirli yaştaki çocukların ebeveynlerine sunulur.
• Family Link, çocuğun internetteki deneyimini yönetmenize yardımcı olan araçlar sunsa da interneti güvenli bir yer haline getirmez. Daha ziyade, ebeveynlere çocuklarının interneti nasıl kullanacağıyla ilgili seçenekler sunmak ve internet kullanımı hakkında konuşulmasını teşvik etmek üzere tasarlanmıştır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir