Google Fotoğraflar Modlu Apk indir

Anılarınızın yuvası. Fotoğrafları yeniden yaşayın, paylaşın ve organize edin.
APK indir
5/5 Oylar: 46,255,014
Geliştirici
Google LLC
Güncellendi
October 20, 2022
Gereksinimler
4.4 And Up
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Fotoğraflar Modlu Apk indir

Google Fotoğraflar, foto ve videolarınızı otomatik organize edilmiş, kolay paylaşılabilir şekilde saklamak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

– Dünyadaki en iyi fotoğraf ürünü – The Verge

– Google Fotoğraflar yeni vazgeçilmez resim uygulamanız – Wired

Resmi Google Fotoğraflar uygulaması, günümüzün fotoğraf çekim biçimlerine uygun olarak geliştirildi. Paylaşılan albümler, otomatik yapımlar, gelişmiş bir düzenleme paketi gibi önemli özellikler içerir. Ayrıca her Google Hesabı ile 15 GB depolama alanı sunulur. Tüm fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak yüksek kalitede veya orijinal kalitede yedeklemeyi seçebilirsiniz. Yedeklemelere dilediğiniz cihazdan ve photos.google.com adresinden erişebilirsiniz.

Resmi uygulama ile aşağıdaki özelliklerden yararlanabilirsiniz:

15 GB DEPOLAMA ALANI: 15 GB’a kadar fotoğraf ve videoyu olarak yedekleyebilirsiniz. Yedeklemelere dilediğiniz cihazdan ve photos.google.com adresinden erişebilirsiniz. Fotoğraflarınız güvende ve size özeldir. 1 Haziran 2021’den önce yüksek kalitede yedeklediğiniz fotoğraf ve videolar Google Hesabı depolama alanı kotanızdan düşülmez.

YER AÇIN: Telefonunuzda yer sorunu endişesi yaşamayın. Güvenle yedeklenen fotoğraflar tek bir dokunuşla cihazınızın depolama alanından kaldırılabilir.

OTOMATİK YAPIMLAR: Fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulmuş film, kolaj, animasyon ve panorama gibi yapımlarla fotoğraflarınıza hayat verin. Dilerseniz bu yapımları siz de kolayca oluşturabilirsiniz.

GELİŞMİŞ DÜZENLEME PAKETİ: Fotoğrafları tek bir dokunuşla dönüştürebilirsiniz. Pratik ve güçlü fotoğraf düzenleme araçları sayesinde içeriğe duyarlı filtreler uygulayabilir, ışığı ayarlayabilir ve daha pek çok işlem yapabilirsiniz.

PAYLAŞIM ÖNERİLERİ: Akıllı paylaşım önerileri sayesinde, fotoğraflarını arkadaşlarınıza zahmetsizce verebilirsiniz. Arkadaşlarınız da kendi fotoğraflarını ekleyebilir. Böylece, yer aldığınız fotoğraflara nihayet sizde de olur.

HIZLI VE GÜÇLÜ ARAMA: Artık, bir fotoğrafı bulmak için o fotoğrafta görünen kişi, yer ve nesnelere göre arama yapabilirsiniz. Etiketleme gerekmez.

DİNAMİK ALBÜMLER: Görmek istediğiniz kişi ve hayvanları seçtiğinizde Google Fotoğraflar, onların yer aldığı fotoğraflar çekildikçe bunları uygun albümlere otomatik olarak ekler. Albümleri manuel olarak güncellemeniz gerekmez.*

ALBÜMLER: Dakikalar içinde telefon veya bilgisayarınızdan albüm oluşturun. Bir geziye veya zaman dilimine ait en iyi fotoğraf karelerine göre önerilen albümler görebilirsiniz.*

GOOGLE LENS: Doğrudan bir fotoğrafta, tarif edilmesi zor şeyleri arayın ve işlemler yapın. Metin kopyalayıp çevirebilir, bitki ve hayvanları tanımlayabilir, takviminize etkinlik ekleyebilir, internette ürün bulabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

BİRKAÇ SANİYEDE FOTOĞRAF GÖNDERİN: Dilediğiniz kişi, e-posta adresi veya telefon numarasıyla anında fotoğraf paylaşabilirsiniz.

PAYLAŞILAN KİTAPLIKLAR: Güvendiğiniz birinin fotoğraflarınıza erişmesine izin verin.

Ayrıca, Google One’a abone olarak Google Hesabınızda orijinal kalitede fotoğraf ve videolar için kullanabileceğiniz depolama alanını artırabilirsiniz. Abonelik fiyatları ABD’de, 100 GB için aylık 1,99 ABD dolarından başlar. Fiyatlar ve kullanılabilirlik bölgeye göre değişir.

– Google One Hizmet Şartları: https://one.google.com/terms-of-service

– Google One İçin Fiyatlandırma: https://one.google.com/about

Ek yardım için https://support.google.com/photos adresini ziyaret edin

*Yüze göre gruplandırma, dinamik albümler ve albümler tüm ülkelerde kullanıma sunulmamıştır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir