Google Home Hileli Apk indir

Uyumlu Nest, Chromecast ve Google Home cihazlarınızı kurup kontrol edin.
APK indir
4/5 Oylar: 1,704,980
Geliştirici
Google LLC
Güncellendi
October 11, 2022
Gereksinimler
4.4 And Up
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Google Home Hileli Apk indir

Google Nest, Google Wifi, Google Home ve Chromecast cihazlarınızın yanı sıra lambalar, kameralar ve termostatlar gibi binlerce bağlı durumdaki akıllı ev ürününü Google Home uygulamasından kurabilir, yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Eviniz için tek bir kontrol noktası.\
Müzik çalmak veya film izleyeceğiniz zaman ışıkları karartmak gibi sıkça yaptığınız işlemler için Ev sekmesini kullanabilirsiniz. Bir iki dokunuşla her şeyi kontrol edebilir, vakit kaybetmeden asıl yapmak istediğiniz şeye geçebilirsiniz. Evinizdeki önemli etkinlikler, Feed sekmesinde öne çıkarılır. Burada ayrıca cihazlarınızdan daha fazla yararlanmanızı ve ev kurulumunuzu iyileştirmenizi sağlayacak yöntemler de bulabilirsiniz.

Tek bir komutla ışığı açmanıza, hava durumunu öğrenmenize, haberleri dinlemenize ve daha pek çok şeye imkan veren Rutinler oluşturabilirsiniz.

Evinizde bulunan tüm uyumlu cihazlardaki ses ve video akışlarının tamamını tek bir yerde görebilir, ses düzeyini değiştirebilir, sonraki parçaya atlayabilir veya sesin geldiği hoparlörleri hızla değiştirebilirsiniz.

Evinizde neler olup bittiğini bir bakışta görebilirsiniz.
Google Home uygulaması, evinizdeki durumu gösterecek ve gözden kaçırabileceğiniz olaylardan sizi haberdar edecek şekilde tasarlanmıştır. Evinizde neler olup bittiğini kontrol edebilir, son olayların özetini görebilirsiniz. Ayrıca, siz dışarıdayken evinizde önemli bir şey olması halinde bildirim alabilirsiniz.

Google Home uygulamasını kullanarak Nest Wifi ve Google Wifi ayarlarını dakikalar içinde yapabilirsiniz. Hız testleri çalıştırabilir, bir misafir ağı kurabilir, kablosuz ağ şifrenizi aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Çocukların internette geçirdiği zamanı yönetmek için kablosuz ağı duraklatma gibi ebeveyn denetimlerini kullanabilirsiniz. Tüm cihazlarda otomatik olarak video konferans ve oyun trafiğine öncelik verebilir veya her trafik türü için hangi cihazlara öncelik verileceğine karar verebilirsiniz. Ağınıza yeni katılan cihazlarla ilgili bildirimler veya zayıf internet bağlantısı sorununun giderilmesi için ayrıntılı analizler gibi ağınızla ilgili daha fazla analize ulaşabilirsiniz.

Hayatı kolaylaştıran ev, gizliliği koruyan evdir.
Varsayılan olarak güvenli olan Google ürünleri, gizliliğinizin korunmasındaki ilk adımı oluşturuyor. Bunu sağlamak için dünyanın en gelişmiş güvenlik altyapılarından birini doğrudan Google ürünlerinin içine yerleştiriyoruz. Google Hesabınızın yerleşik güvenlik sistemi, tehditleri size yaklaşamadan tespit edip engelleyerek kişisel bilgilerinizin güvende olmasını sağlıyor.

Kontrolün sizde olmasını sağlayan gizlilik araçları geliştiriyoruz.
Google Asistan etkinliğinizin, gizlilik ayarlarınızın, bilgilerinizin ve kişisel tercihlerinizin kontrolü sizdedir. Etkinliğinizi görebilir, manuel olarak silebilir veya otomatik olarak silinmesini tercih edebilirsiniz. Google Asistan’daki gizliliğinizi sesinizle kontrol edebilirsiniz. “Gizlilik ayarlarımı nereden değiştirebilirim?” gibi sorularla, en yaygın gizlilik ve güvenlik sorularının cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Bilgilerinizi nasıl koruduğumuz ve gizliliğinize nasıl özen gösterdiğimiz hakkında daha fazla bilgiye safety.google/nest adresindeki Google Nest Güvenlik Merkezinden ulaşabilirsiniz.

* Bazı ürün ve özellikler her bölgede sunulmuyor olabilir. Uyumlu cihazlar kullanılmalıdır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir