Kişisel Güvenlik Modlu Apk indir

Acil bir durumda yardım almak için kolayca bağlanın.
APK indir
4/5 Oylar: 5,809
Geliştirici
Google LLC
Güncellendi
October 15, 2022
Gereksinimler
4.4 And Up
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kişisel Güvenlik Modlu Apk indir

Pixel telefonlar için geliştirilen Kişisel Güvenlik uygulaması, acil durumlarda ihtiyacınız olan yardıma ve bilgilere hızlıca bağlanmanızı sağlayarak hazırlıklı olmanıza ve harekete geçmenize yardımcı olur.

Özellikler

• Acil Yardım: Acil durumlarda yardım almak için Güç düğmesine hızlı bir şekilde 5 veya daha fazla kez basın. Telefonunuz otomatik olarak:
◦ Acil durum hizmetlerini veya seçtiğiniz herhangi bir numarayı arayabilir
◦ Konumunuzu ve önemli bilgilerinizi acil durumda iletişime geçilecek kişilerinizle paylaşabilir
◦ Video kaydedip yedekleyebilir ve paylaşabilir

• Acil durum paylaşımı: Gerçek zamanlı konumunuzu ve önemli bilgilerinizi acil durumda iletişime geçilecek kişilerinizle paylaşın

• Güvenlik kontrolü: Güvende olduğunuzu doğrulamak amacıyla telefonunuz için bir kontrol zamanlayıcısı kurun. Yanıt vermezseniz acil durum paylaşımı otomatik olarak başlar.

• Trafik kazası algılama: Trafik kazası olduğunda acil durum hizmetlerini aramak için yardım alın. Telefonunuz trafik kazası geçirdiğinizi algılarsa otomatik olarak yardım çağırabilir. Tüm ülkeler, diller ve cihazlarda kullanılamaz. Kullanılabilirlik ile ilgili ayrıntılar için g.co/pixel/carcrashdetection adresini ziyaret edin.

• Kriz uyarıları: Yakınlarınızdaki doğal afetler ve genel acil durumlar hakkında bildirim alın

• Tıbbi bilgiler: Tıbbi bilgilerinizi girin ve acil durumda iletişime geçilecek kişilerinizi seçin. Varsayılan olarak, ilk müdahale ekibine yardımcı olmak için bu bilgiler telefonunuz kilitliyken kullanılabilir.

Notlar:

• Pixel 1, 2, 3 veya 3a cihazlarında Kişisel Güvenlik uygulaması yüklü olsa da Ayarlar’da eklenene kadar uygulama simgesi gizli olabilir. Daha fazla bilgi için g.co/pixel/addsafetyapp adresini ziyaret edin
• Uygulama, deneyiminizi iyileştirmek amacıyla geri bildirimde bulunmanızı isteyebilir

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir