Yeni yürümeye başlayan 2+ Mod APK indir

1.06

Bebekler, küçük çocuklar ve okul öncesi çocuklar için beyin geliştirme oyunları.
APK indir
5/5 Oylar: 1,086
Geliştirici
Mini Muffin Games
Güncellendi
April 9, 2022
Sürüm
1.06
Gereksinimler
4.4 And Up
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yeni yürümeye başlayan 2+ Mod APK indir

2 ila 5 yaş arası çocuklar ve küçük çocuklar için 15 eğitim oyunu. Erken geliştirme için bu uygulama oyunları sıralamayı ve nesneleri renk, boyut ve şekle göre sınıflandırmayı içerir. Uygulama, okul öncesi anaokulu kız ve kız çocukları için tasarlanmıştır.

Çocukların ve küçük çocukların birden fazla ilgi çekici oyun oynamaları ve mantıksal düşüncelerini ve göz koordinasyonlarını geliştirmeleri için güvenli ve dostça bir ortam sunar.

Erken öğrenme için basit oyunlar arasında sayılar, şekiller, sayma, renkler, boyutlar, sıralama, eşleştirme ve daha fazlası bulunur. Oyunlar beynin bilişsel yeteneğini, konsantrasyonunu, hafızasını ve gözlem becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Okul öncesi çocuklar bu interaktif oyunları oynamaktan zevk alacaklar. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için uygun, iki yıl ve üstü.
Özellikler 🌟
Basit Bulmaca: Çiftlik temalı basit 4 parçalı bulmaca oyunları. Çiftlik hayvanlarıyla tanışın: Domuzlar, tavuklar, atlar ve ördekler. Parçalar büyük ve küçük çocukların seçmesi ve hareket etmesi kolaydır.
Boyut Eşleştirme Oyunu: Bir sebzenin boyutunu doğru boyutlu tencereyle eşleştirin. Mutfakta yardım etmeyi seven çocuklar için. Havuç, soğan, biber, mısır, kabak ve diğer sebzeler gibi çeşitli malzemelere aşina olacaklar.
Renk Sıralama Oyunu: Öğeleri renge göre sıralayın. Turuncu, menekşe, pembe, yeşil, mavi, renklerin eğlencesi sizinle! Renkli bir öğrenme oyununda, çocuklar uzay arkadaşlarını uzay taksileriyle eşleştirir. Bir diğerinde, aynı renkli çöp kutusuyla renkli çöpleri sıraladıklarında geri dönüşüm hakkında bilgi edinirler. Çok basit bir mantıklı oyun ve çocuklar bundan zevk alıyor.
Numara Öğrenme Oyunu: Pasta dükkanı oyununda yemek servis ederek ve Safari Tren Oyununda seyahat ederek 1 2 3 öğrenin. Temel matematik mantığı, aynı sayıda öğeyi aynı sayıda karakterle eşleştirerek geliştirir. Yürümeye başlayan çocuk belki de kendini yargılama yanılma ile anlayacak ya da bir yardım ipucuyla yönlendirilecektir.
Boyut eşleştirme oyunu giyin: Kediyi ve küçük tavşan arkadaşını çekici doktor, itfaiyeci ve polis üniformaları ile giydirmeye yardım edin. Eşleşen büyüklükteki kıyafetleri sıralamak, küçük olanınızın ince motor becerilerini güçlendirmeye yardımcı olacaktır.
Sayı Oyunu Anahat: Bu sezgisel oyun, küçük çocukları 1’den 9’a kadar olan sayılar şeklinde noktaları açmaya davet ediyor. Noktaları patlattıklarında, diğer kabarcıkların şekil sayısını renkle doldurmasının yolunu temizliyorlar .
Bu oyun kaliteli ekran süresi nasıl sağlayabilir?
Yaklaşık gözlemi teşvik eden oyunları ve diğer oyunları sıralama erken çocuk beyin gelişimi için çok değerlidir. Ayrıntıların takdir edilmesi, okumadaki ilk çabaları için değerli temel oluşturma sağlar. Ve daha sonraki bir aşamada okuma ve matematik becerilerinin gelişimini teşvik etmek için oyunlar büyük harfleri ve sayıları içerir. Çocuk, harflerin ne anlama gelebileceğini henüz bilmeyecek, ancak mektup şekillerine aşina olmasına ve aralarındaki farklılıkları aramasına yardımcı olacaktır.
⭐ Bu konuda ne düşündüğünüzü duymaktan heyecan duyuyoruz! Aşağıda yorum yapın veya uygulamayı bir derecelendirme ile inceleyin.
👍 Başka sorularınız varsa veya bizimle iletişime geçmek istiyorsanız, lütfen web sitemizi ziyaret edin:
miniffingames.com
Bu oyunda çocuklara hiçbir reklam gösterilmez.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir